MEDIBLANC

Whitening
Aloe Vera

ZUBNÁ PASTA

V čom je zubná pasta MEDIBLANC Whitening ALOE VERA jedinečná?
Zubná pasta MEDIBLANC Whitening ALOE VERA predstavuje jedinečný celok unikátnych procesov a zložení, ktoré iné pasty nespájajú a vďaka ktorým zažijete ozajstný pocit dokonale vyčistených zubov.

 • Dokonale vybieli zuby pomocou špeciálnych silík doplnených o Extrakt ALOE VERA tej najvyššej kvality
 • Ničí baktérie zubného kazu
 • Regeneruje ďasná
 • Pôsobí antibakteriálne
 • Vyčistí i zle dostupné miesta
 • Posilňuje zubnú sklovinu
 • Eliminuje zápach z úst
 • Zanecháva dlhodobý pocit sviežosti v ústach
 • Zaistí pocit perfektne vyčistených zubov
 • Je šetrná k ústnej dutine i vďaka zloženiu na prírodnej báze
 

Základným princípom je jej funkčnosť v troch fázach.


Rýchle narušenie a odstránenie zubného povlaku Zvlhčenie

Fáza 1 - Zvlhčenie

Obvyklá doba čistenia zubov sa pohybuje v niekoľkých minútach, a preto je dôležité, aby za túto pomerne krátku dobu došlo k rýchlemu zmáčaniu povrchu zubov, vytvoreniu bohatej peny a rovnomernému rozneseniu účinných látok, ktoré na seba uchytia zvyšky stravy a časti povlaku. Preto obsahuje zubná pasta MEDIBLANC Whitening penivé látky, ktoré majú extrémne rýchlu schopnosť zmáčania a dokážu zefektívniť proces čistenia. Aktívne látky majú navyše schopnosť preniknúť aj na ťažko dostupné miesta, kam sa s kefkou bežne nedostanete! Unikátne zloženie pasty MEDIBLANC Whitening má schopnosť zamedziť rastu mikroorganizmov, vďaka čomu veľmi efektívne eliminuje nežiadúci zápach z úst.


Dôkladné čistenie, ochrana zubov a ďasien Čistiaci účinok

Fáza 2 - Účinnosť látok a starostlivosť

Maximálnu bielosť zubov zaisťujú unikátne dentálne mikronizované siliky. Vďaka ich špeciálnej úprave /nemajú ostré hrany/ a veľkosti /v priemere iba 10 mikrónov/ nedochádza počas fázy bielenia k obrusovaniu zubov /abrazivite/ a celý proces je teda veľmi šetrný voči zubnej sklovine. Vaše zuby tak budú dokonale biele bez poškodenia. Navyše funkčnosť silík spočíva v tom, že každá častica na seba naviaže až dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako sama váži. Vďaka tomu je dosiahnutá maximálna miera čistenia! Pre zvýšenie ochrany a posilnenie zubnej skloviny sme zároveň aplikovali fosfát vápnika v mikronizovanej podobe, ktorý zvýši efektivitu ukladania minerálnych látok v zuboch, a tak urýchli proces mineralizácie. Tento proces je u bežných pást dlhý až 5 minút!


Postupné uvoľňovanie vône pre dlhotrvajúcu sviežosť Svieži dych

Fáza 3 - Dlhodobý efekt sviežosti v ústach

Oproti bežným zubným pastám vám zubná pasta MEDIBLANC Whitening zaistí extra dlhý pocit sviežosti, ktorý si budete môcť užívať ešte dlho po vyčistení. Táto pasta totiž obsahuje enkapsuláty, vďaka ktorým sa patentovaná receptúra prírodných sladidiel, mentolu a mäty piepornej uvoľňuje postupne počas celého procesu čistenia. Pocit sviežosti tak neskončí po pár sekundách čistenia.

Zubná pasta MEDIBLANC Whitening je navyše veľmi šetrná k ochrane ústnej dutiny. Neobsahuje syntetické sladidlá, SLS / SLES ani dráždivé konzervanty. Bez fluoridu, peroxidu, bez parabénov. Nespôsobuje suchosť v ústach. Pri pravidelnom používaní zubnej pasty MEDIBLANC Whitening tak docielite maximálny efekt čistenia, ochrany a bielosti, ktorý vám bežná pasta neponúkne. Budete mať pocit skutočne dokonale vyčistených zubov.Profesionálne zubné pasty MEDIBLANC neobsahujú:

Čím je profesionálna dentálna
hygiena MEDIBLANC výnimočná?

Kvôli princípu troch fáz!

Výsledkom princípu troch vzájomne sa podporujúcich
fáz je dokonalá čistota a spoľahlivá ochrana ústnej dutiny.

 • Zvlhčenie
 • Účinnosť látok a starostlivosť
 • Efekt sviežosti v ústach

Zloženie

 • mikronizované siliky - unikátne častice s veľkosťou 10 mikrónov, ktoré na seba dokážu naviazať až dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako samé vážia. Vďaka tomu, že nemajú ostré hrany sú veľmi šetrné k zubnej sklovine.
 • mikronizovaný fosfát vápnika - zvyšuje efektivitu mineralizácie a urýchľuje jej čas. Chráni a posilňuje zubnú sklovinu.
 • patentovaná receptúra prírodných sladidiel, mentolu a mäty piepornej v podobe enkapsulátov, ktorá je uvoľňovaná postupne a dlhodobo zaisťuje svieži pocit v ústach po vyčistení zubov.

Aqua, Hydrated Silica, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sorbitol, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol, Lauryl Glucoside, Bamboo Fibers, Cellulose Gum, Acacia Senegal Gum, CI 77891, Menthol, Aloe Vera Aroma, Orange Flavour Aroma, Proteins Thaumatins, Menthyl PCA, Potassium Sorbate, Stevia leaf extract, Citric Acid, Sodium PCA.

Kompletné riešenie profesionálnej
dentálnej hygieny MEDIBLANC

Produkty MEDIBLANC exkluzívne nakúpite na

Czech Republic www.notino.cz
Slovakia www.notino.sk
Poland www.iperfumy.pl
Germany www.notino.de
Austria www.notino.at
Hungary www.notino.hu
Romania www.aoro.ro
Ukraine www.parfumeria.ua
Bulgaria www.enzo.bg
Slovenia www.salma.si
Spain www.fapex.es
Portugal www.fapex.pt
Great Britain www.notino.co.uk