MEDIBLANC

Strong Black

ZUBNÁ PASTA

V čom je zubná pasta MEDIBLANC STRONG BLACK jedinečná?
STRONG BLACK je čierna zubná pasta prémiovej kvality pre maximálny pocit čistoty, svieži dych a prirodzene biele zuby. Neobsahuje chemicky bieliace ani vysokoabrazívne látky. Výsledok zaistí unikátna kombinácia aktívneho čierneho uhlia a dentálnych mikronizovaných silík. Aktívne uhlie účinne absorbuje nečistoty na zubnej sklovine a eliminuje nepríjemný dych. Kombinácia mentolu, Aloe vera a extraktu zo stévie poskytuje dlhotrvajúci svieži pocit v ústach.

 • Aktivované čierne uhlie a dentálne mikronizované siliky prirodzene bielia zuby
 • Efektívne čistí aj zle prístupné miesta
 • Šetrne sa stará o ústnu dutinu vďaka ingredienciám na prírodnej báze
 • Zaisťuje pocit perfektne vyčistených zubov
 • Chráni proti povlaku a zubnému kazu
 • Vysoká antimikrobiálna účinnosť
 • Posilňuje a chráni zubnú sklovinu
 • Zabraňuje nepríjemnému zápachu z úst
 • Zaručuje dlhotrvajúci svieži dych
 • Ústnej dutine poskytuje komplexnú ochranu
 

Základným princípom je jej funkčnosť v troch fázach.


Rýchle narušenie a odstránenie zubného povlaku Zvlhčenie

Fáza 1 - Zvlhčenie

Obvyklá doba čistenia zubov sa pohybuje v niekoľkých minútach, a preto je dôležité, aby za túto pomerne krátku dobu došlo k rýchlemu zmáčaniu povrchu zubov, vytvoreniu bohatej peny a rovnomernému rozneseniu účinných látok, ktoré na seba uchytia zvyšky stravy a časti povlaku. Preto obsahuje zubná pasta MEDIBLANC STRONG BLACK penivé látky, ktoré majú extrémne rýchlu schopnosť zmáčania a dokážu zefektívniť proces čistenia. Aktívne látky majú navyše schopnosť preniknúť aj na ťažko dostupné miesta, kam sa s kefkou bežne nedostanete! Unikátne zloženie pasty MEDIBLANC STRONG BLACK má schopnosť zamedziť rastu mikroorganizmov, vďaka čomu veľmi efektívne eliminuje nežiadúci zápach z úst.


Dôkladné čistenie, ochrana zubov a ďasien Čistiaci účinok

Fáza 2 - Účinnosť látok a starostlivosť

Maximálnu bielosť zubov zaisťujú unikátne dentálne mikronizované siliky. Vďaka ich špeciálnej úprave /nemajú ostré hrany/ a veľkosti /v priemere iba 10 mikrónov/ nedochádza počas fázy bielenia k obrusovaniu zubov /abrazivite/ a celý proces je teda veľmi šetrný voči zubnej sklovine. Vaše zuby tak budú dokonale biele bez poškodenia. Navyše funkčnosť silík spočíva v tom, že každá častica na seba naviaže až dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako sama váži. Vďaka tomu je dosiahnutá maximálna miera čistenia! Pre zvýšenie ochrany a posilnenie zubnej skloviny sme zároveň aplikovali fosfát vápnika v mikronizovanej podobe, ktorý zvýši efektivitu ukladania minerálnych látok v zuboch, a tak urýchli proces mineralizácie. Tento proces je u bežných pást dlhý až 5 minút!


Postupné uvoľňovanie vône pre dlhotrvajúcu sviežosť Svieži dych

Fáza 3 - Dlhodobý efekt sviežosti v ústach

Oproti bežným zubným pastám vám zubná pasta MEDIBLANC STRONG BLACK zaistí extra dlhý pocit sviežosti, ktorý si budete môcť užívať ešte dlho po vyčistení. Táto pasta totiž obsahuje enkapsuláty, vďaka ktorým sa patentovaná receptúra prírodných sladidiel, mentolu a mäty piepornej uvoľňuje postupne počas celého procesu čistenia. Pocit sviežosti tak neskončí po pár sekundách čistenia.

Zubná pasta MEDIBLANC STRONG BLACK je navyše veľmi šetrná k ochrane ústnej dutiny. Neobsahuje syntetické sladidlá, SLS / SLES ani dráždivé konzervanty. Bez fluoridu, peroxidu, bez parabénov. Nespôsobuje suchosť v ústach. Pri pravidelnom používaní zubnej pasty MEDIBLANC STRONG BLACK tak docielite maximálny efekt čistenia, ochrany a bielosti, ktorý vám bežná pasta neponúkne. Budete mať pocit skutočne dokonale vyčistených zubov.Profesionálne zubné pasty MEDIBLANC neobsahujú:

Čím je profesionálna dentálna
hygiena MEDIBLANC výnimočná?

Kvôli princípu troch fáz!

Výsledkom princípu troch vzájomne sa podporujúcich
fáz je dokonalá čistota a spoľahlivá ochrana ústnej dutiny.

 • Zvlhčenie
 • Účinnosť látok a starostlivosť
 • Efekt sviežosti v ústach

Zloženie

 • mikronizované siliky - unikátne častice s veľkosťou 10 mikrónov, ktoré na seba dokážu naviazať až dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako samé vážia. Vďaka tomu, že nemajú ostré hrany sú veľmi šetrné k zubnej sklovine.
 • mikronizovaný fosfát vápnika - zvyšuje efektivitu mineralizácie a urýchľuje jej čas. Chráni a posilňuje zubnú sklovinu.
 • patentovaná receptúra prírodných sladidiel, mentolu a mäty piepornej v podobe enkapsulátov, ktorá je uvoľňovaná postupne a dlhodobo zaisťuje svieži pocit v ústach po vyčistení zubov.

Aqua, Silica, Sorbitol, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol, Lauryl Glucoside, Sodium Carboxymethylcellulose, Acacia Senegal Gum Extract, Charcoal powder, Menthol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Saccharin, Potassium Sorbate, Stevia Rebaudiana Extract, Citric Acid, Sodium PCA.

Kompletné riešenie profesionálnej
dentálnej hygieny MEDIBLANC

Produkty MEDIBLANC exkluzívne nakúpite na

Czech Republic www.notino.cz
Slovakia www.notino.sk
Poland www.iperfumy.pl
Germany www.notino.de
Austria www.notino.at
Hungary www.notino.hu
Romania www.aoro.ro
Ukraine www.parfumeria.ua
Bulgaria www.enzo.bg
Slovenia www.salma.si
Spain www.fapex.es
Portugal www.fapex.pt
Great Britain www.notino.co.uk